YG Biz - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Read more
hu: Tovább

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Location
hu: Helyszín

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Slider
hu: Csúszka

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv
