YG Biz - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Location
it: Posizione

en: Navigation
it: Navigazione

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Main Menu
it: Navigazione Principale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
