YG Biz - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Location
ku: شوێن

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
