YG Biz - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Location
mr: स्थळ

en: Navigation
mr: आवागमन
