YG Biz - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
