YG Business - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Address
ar: العنوان

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
