YG Business - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Address
is: Heimilisfang

en: Tabs
is: Flipar
