YG Business - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
