YG Business - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Tabs
ug: جەدۋەل
