YG Business - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Address
sk: Adresa

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
