YG Business Line - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
