YG Business Line - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Button text
tr: Buton metni
