YG Business Line (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Company Name
de: Firmenname

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Button text
de: Button-Text

en: Google plus
de: Google Plus

en: Button link
de: Button-Link

en: Company URL
de: Unternehmens-URL

en: i.e : https://www.example.com
de: z. B: https://www.example.com

en: About Footer
de: Fußzeile

en: Buy Now text
de: Text für Jetzt-kaufen

en: Theme for Business
de: Theme für Unternehmen

en: Post Comments
de: Kommentare verfassen
