YG Business One - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: breadcrumb
sk: navigácia

en: Header
sk: Hlavička

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: webform
sk: webformulár

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: contact
sk: kontakt

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
