YG Business One - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: contact
sv: kontakt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
sv: Ett flexibelt, färgbart tema med många regioner och en responsiv layout avsedd för mobiler.
