YG Business One - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: breadcrumb
uk: навіґаційний рядок

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: map
uk: карта

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: webform
uk: вебформа

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: contact
uk: контакт

en: twitter
uk: твітер

en: Highlighted
uk: Виділено

en: slider
uk: повзунок

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
uk: Гнучка, адаптивна тема, з великою кількістю областей та можливістю зміни кольору, з підтримкою компоновки "mobile-first" (в першу чергу для мобільних пристроїв).
