YG Business Plus - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Navigation
ca: Navegació

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Button text
ca: Text del botó

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Top Bar
ca: Barra superior
