YG Business Plus - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Navigation
cs: Navigace

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
