YG Business Plus - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: About
da: Om

en: Button text
da: Knaptekst

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Highlighted
da: Fremhævet
