YG Business Plus - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Description
de: Beschreibung

en: logo
de: Logo

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Company Name
de: Firmenname

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: About
de: Über

en: Button text
de: Button-Text

en: Post Comment
de: Kommentar abschicken

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Footer Menu
de: Fußzeilenmenü

en: Top Bar
de: Obere Leiste

en: Button link
de: Button-Link

en: Company URL
de: Unternehmens-URL

en: i.e : https://www.example.com
de: z. B: https://www.example.com

en: About Footer
de: Fußzeile

en: Buy Now text
de: Text für Jetzt-kaufen

en: Perfect theme for Business.
de: Das perfekte Theme für Unternehmen.
