YG Business Plus - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: About
fi: Tietoja

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Highlighted
fi: Korostettu
