YG Business Plus - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Banner
fr: Bannière

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: About
fr: À propos

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page
