YG Business Plus - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Banner
lv: Baneris

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Highlighted
lv: Izgaismots
