YG Business Plus - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း
