YG Business Plus - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
