YG Business Plus - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: logo
oc: lògo

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Banner
oc: Bandièra

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: About
oc: A prepaus

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
