YG Business Plus - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: شرح

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
