YG Business Plus - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Navigation
ro: Navigator

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: About
ro: Despre

en: Highlighted
ro: Evidențiat
