YG Business Plus - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: About
sq: Informacione
