YG Business Plus - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Navigation
sv: Navigering

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: About
sv: Om

en: Button text
sv: Knapptext

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Highlighted
sv: Framhävd
