YG Business Plus - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında
