YG Business Plus - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Banner
be: Банэр

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Highlighted
be: Выдзелены
