YG Business Plus - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Banner
eo: Rubando
