YG Business Plus - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
