YG Business Plus - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Navigation
he: ניווט

en: Banner
he: באנר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Top Bar
he: סרגל עליון
