YG Business Plus - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: logo
hu: logó

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Slider
hu: Csúszka

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: About
hu: Leírás

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Top Bar
hu: Felső sáv
