YG Business Plus - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: About
is: Um

en: i.e : https://www.example.com
is: td. : https://www.prufa.is
