YG Business Plus - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Navigation
it: Navigazione

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: About
it: Informazioni

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato
