YG Business Plus - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: About
sl: O modulu
