YG Business Plus - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: logo
ta: சின்னம்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: About
ta: பற்றி

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
