YG Business Plus - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: About
te: గురించి

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
