YG Business Plus - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Post Comment
ug: ئىنكاسنى يوللاش
