YG Car Care - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
el: Μια ευέλικτη θεματική παραλλαγή με πολλές ζώνες, δυνατότητα αλλαγής των χρωματικών συνδυασμών και responsive, mobile-first διάταξη.
