YG Charity - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Logo
be: Лагатып

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Banner
be: Банэр

en: Highlighted
be: Выдзелены
