YG Charity - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
