YG Charity - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Team
fi: Tiimi

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
