YG Charity - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Description
id: Deskripsi

en: Navigation
id: Navigasi

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Secondary
id: Sekunder

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
