YG Charity - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Logo
ja: ロゴ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Banner
ja: バナー

en: Copyright
ja: 著作権

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
