YG Charity - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
