YG Charity - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
